Poslední aktualizace: 19.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 203
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Jihomoravský kraj - jižní Morava - dovolená ubytování jižní Morava, chaty a chalupy jižní Morava, sklepy jižní Morava

Jihomoravský kraj je jedním z nejnavštěvovanějších regionů v České republice. Region se dělí na četné podoblasti, které jsou charakteristické pro svou kulturu i specifický folklór. Jižní Morava předkládá svým návštěvníkům řadu kulturních, přírodních i technických památek, které si získají své obdivovatele u všech věkových kategorií je atraktivní pro množství zajímavých destinací, které mohou hosté navštívit.

Vzhledem k mírně zvlněnému terénu je krajina ideální k provozování cykloturistiky - levné pobyty pro cyklisty na jižní Moravě. Nenechte si ujít skvosty jako Lednicko-valtický areál, Mikulov a typické vinné sklepy. Na Slovácku se setkáte s tradičním folklórem, objekty v okolí Brna se stanou ideálním výchozím místem pro poznání celého regionu. CHKO Moravský kras nabízí unikátní jeskynní systémy s plavbou po podzemní říčce Punkvě.

 Dovolená jižní Morava, pronájem chaty jižní Morava, chata k pronájmu jižní Morava, ubytování jižní Morava, chalupa k pronájmu jižní MoravaDovolená jižní Morava, pronájem chaty jižní Morava, chata k pronájmu jižní Morava, ubytování jižní Morava, chalupa k pronájmu jižní MoravaDovolená jižní Morava, pronájem chaty jižní Morava, chata k pronájmu jižní Morava, ubytování jižní Morava, chalupa k pronájmu jižní Morava


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */