Poslední aktualizace: 15.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 681
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Chaty a chalupy k pronájmu Česká republika

Dovolená v Čechách a na Moravě Vám nabídne vše, co očekáváte od klidné dovolené strávené v rozmanité krajině České republiky. V horských příhraničních oblastech nabízíme levné ubytování na horách, příznivé podmínky pro sjezdové lyžování, běžecké lyžování a další zimní sporty či radovánky, v létě Vás horská krajina okouzlí svou krásou a skvělými podmínkami pro cykloturistiku. Dovolená v jižních Čechách nabízí přírodní krásy i historické památky, nádhernou přírodu s čistými lesy plnými hub, cyklotrasy, koupání v přehradách i rybnících i širokou škálu rekreačního vyžití. Pobyty na Vysočině nabízí především kouzlo dosud neporušené krajiny plné kopců, luk a lesů. Ubytování v západních Čechách nabízí horské ubytování s lyžařskými středisky na Šumavě i Českém lese i příjemné koupání v okolí Plzně. Dovolená v severních Čechách nabídne krásy Českosaského Švýcarska, levné ubytování v Krkonoších, pobyty v Jizerských horách, pobyty v Orlických horách. Chaty a chalupy na pomezí východních Čech a Moravy nadchnou především přízvivce horské turistiky, cykloturistiky a lyžování, neboť ubytování v Jeseníkách je jak stvořené právě pro aktivní dovolenou. Levné ubytování na Moravě láká své návštěvníky specifickou vinařskou kulturou, folklórem i obdivuhodnými památkami i přírodními úkazy, jejichž krása Vám vyrazí dech. Ve všech regionech si přijdou na své milovníci rybolovu, v našem katalogu naleznete chaty a chalupy pro rybaření, objekty pro rekreační pobyty u vody, i chaty a chalupy s bazénem. Nabízíme vhodné rekreační objekty pro rodiny s dětmi, které poskytují velmi dobré zázemí pro Vás i Vaše ratolesti a dovolí Vám prožít bezstarostnou dovolenou. Pro spřátelené rodiny či větší skupiny hostů jsou v naší nabídce i větší chaty a chalupy, které zaručí pohodlí a skvělou relaxaci. Těm, co hledají luxusní ubytování, poskytneme objekt s nadstandardním vybavením. Nabídka neobvyklých pobytů uspokojí klienty, kteří hledají netradiční a originální ubytování.

chata Orlík, chata na Orlíku, pronájem chaty Orlík, ubytování v soukromí Orlík, chata s bazénem OrlíkChata s krbem na břehu rybníka Lipka, Blanice TáborChata u cyklostezky na Lipně, Karlovy Dvory, Horní Planá Lipno


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */