Poslední aktualizace: 25.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 119
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Chaty a chalupy k pronájmu Slovensko - dovolená na chatě Slovensko

Chaty a chalupy na Slovensku nabízí ubytování na slovenských horách i jiných atraktivních turistických oblastech. Snad největším lákadlem jsou Kysúce, Nízký Javorník, Vysoké Tatry a Nízké Tatry, které nabízí kvalitní podmínky pro zimní sporty i značené turistické stezky a cyklotrasy. V každé oblasti Slovenska se setkáte s místním folklórem, tradiční kuchyní i pohostinností místních obyvatel. Ubytování na Slovensku je vyhledávané pro své příznivé ceny, dostupnost služeb a především pro krásnou nedotčenou přírodu, která uchvátí snad každého. Rodinná dovolená na Slovensku na našich chatách a chalupách uspokojí potřeby rodičů i dětí. Můžete zde navštívit oblast ples - ledovcových jezer, jejichž krása Vám vyrazí dech. Značené cyklostezky na Slovensku Vás provedou úchvatnou krajinou a přiblíží život místních obyvatel. Pronájem chat a chalup na Slovensku je tedy skvělým řešením pro všechny, kteří mají rádi aktivní odpočinek (lyžování na Slovensku, cykloturistika, horská turistika), členitou krajinu i relaxaci v soukromí (chaty a chalupy s bazénem na Slovensku).

luxusní chalupa Slovensko, luxusní ubytování Slovensko, dovolená SlovenskoDovolená Slovensko, pronájem chaty Slovensko, ubytování SlovenskoDovolená Slovensko, ubytování Slovensko, dovolená na Slovensku, ubytování na SLovensku


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */