Poslední aktualizace: 22.5.2024
Počet návštěvníků on-line: 570
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Chaty a chalupy k pronájmu Rumunsko

Rumunská příroda uchvátí všechny milovníky hor, panenské přírody, procházek i cykloturistiky. V této zemi naleznete jak velehory, tak i pahorkatiny porostlé listnatými lesy, holé travnaté stepy, úrodné nížiny řek i mořské pobřeží - aktivní dovolená Rumunsko. V oblastech Stará Huta a Český Banát se domluvíte česky či slovensky a budete mile překvapeni pohostinností a srdečností místních obyvatel, kteří jsou živi především pouze z toho, co jim poskytne země. Nádherná příroda, tradiční zvyky, starobylá kultura i pohostinnost jsou v této zemi snad největšími lákadly. Naše chaty a chalupy v Rumunsku Vám tento svět přiblíží a poskytnou tak nezapomenutelný zážitek na dlouhou dobu.

Aleşd: toto menší město se nachází 50 km od hraničního přechodu z Maďarskem. Kromě tradičních trhů, které se zde pravidelně konají, je obec ideálním výchozím místem pro poznávání místního kraje, pro který jsou typické krasové útvary s jeskyněmi, neprostupné lesy plné hub i čarovná krása kopců.

dovolená v Českém Banátu   Rumunská vesnice

Fagaraş: je nejvyšší a nejrozlehlejší pohoří Rumunska , rozkládající se na historické hranici Sedmihradska a Valašska. Hlavní hřeben je vzdušnou čarou dlouhý přibližně 70 km, který v délce 60 km prakticky neklesne pod hranici 2.000 metrů nad mořem (výjimkou je sedlo Zârna ve východní části pohoří ve výšce 1.923 metrů). Nachází se zde nejvyšší rumunský vrchol Moldoveanu (2.544 m) a několik dalších vrcholů, které jsou nejvyšší v Rumunsku. Vhodné pro vyznavače horské turistiky - horská turistika Rumunsko.

Rumunské hory   Rumunská idyla

Sighişoara: rodiště hraběte Vlada Tepeše, známého později jako Dracula (po stopách Draculy). Pěkné historické město se zachovalými hradbami i velice pěkným historickým centrem.

Pravý Draculův hrad   Po stopách hraběte Draculy

Braşov: toto větší město (téměř 300.000 obyvatel) leží v centrální části Rumunska a je vstupní branou do Fagaraše. Větší historické centrum je velmi pěkně udržované, naleznete zde množství restaurací i obchodů se suvenýry. Můžete se rovněž nechat vyvést lanovkou nad město, odkud je nádherný výhled po krajině.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */