Poslední aktualizace: 21.4.2024
Počet návštěvníků on-line: 82
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Rekreační domy Maďarsko - ubytování v soukromí u jezera Balaton, ubytování u Balatonu

Maďarsko je především rovinatá země, která je specifická pro své lázeňství, vinařskou kulturu a typickou pikantní kuchyni. Turisticky nejnavštěvovanějšími destinacemi je hlavní město Budapešť a pobřeží Balatonu, kam ročně zamíří tisíce turistů z celého světa. Dovolená v Maďarsku nabízí hostům zaručenou kvalitu spojenou se svérázným folklórem a tradičními ostrými pokrmy.  Jedním z nejdůležitějších odvětví cestovního ruchu v Maďarsku je lázeňství, které zde má svou tradici již od dob Římanů - ubytování lázně Maďarsko. Nejvyhlášenějšími lázeňskými centry je samotné město Budapešť, dále Héviz, Zalakaros, Györ a další. Vzhledem k bohaté historii země je neopomenutelnou součástí maďarské kultury také maďarská kuchyně, jež se skládá v typických pokrmů jako guláš, čabajka, paprikáš, tokáň. Významnou roli hraje také maďarské vinařství - nejznámější je víno tokajské. Díky rovinaté krajině je Maďarsko ideální pro cykloturistiku, která je vzhledem k nenáročnému terénu vhodná i pro rodiny s dětmi - dovolená na kolech Maďarsko. Hosté v této středoevropské zemi naleznou dostatečné vyžití pro aktivní dovolenou i celou řadu možností pro rodinné pobyty v Maďarsku, relaxaci v lázních i kulturní a společenské příležitosti.

Nabízíme ubytování v soukromí - ubytování v domech či ubytování v apartmánech ve známých střediscích Siófok, Siófok - Sóstó, Siófok - SzéplakBalatonberény, Balatonmáriafürdö, Balatonszárszó u jezera Balaton.

Dovolená Maďarsko, dovolená Balaton, ubytování Maďarsko, ubytování v Maďarsku, ubytování u BalatonuUbytování u Balatonu, dovolená u Balatonu, ubytování Balaton, dovolená BalatonApartmán v přízemí v obci Balatonmáriafürdö Balaton


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */