Poslední aktualizace: 19.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 201
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Levné ubytování Chorvatsko, apartmány Chorvatsko, dovolená v Chorvatsku

Chorvatsko je jednou z turisticky nejatraktivnějších a nejnavštěvovanější zemí na pobřeží Středozemního moře. Tato rozmanitá země se pyšní jak úchvatným pobřežím, tak i pestrým vnitrozemím, které je z velké části hornaté. Příjemné středomořské klima, široká nabídka rekreačních aktivit a vstřícnost místních obyvatel dodávají pobytu v Chorvatsku své kouzlo i bezpočet krásných zážitků. 

Už sever země nabízí mnoho možností ubytování v Chorvatsku, naleznete zde apartmány, rekreační domy, kempy. Oblast Istrie je bohatá na historické pomátky a malebná přímořská města, která byla ovlivněna italskou kulturou. Úzké uličky, starobylé domy a restaurace se širokou nabídkou místních specialit vytvářejí specifickou vůni smíšenou se slanou příchutí mořského vzduchu. Krásné výhledy na převážně otevřené moře a pěkné ubytování u pláže v Chorvatsku jsou garancí kvalitního odpočinku.

Na jihu se rozkládá další hojně navštěvovaná oblast Chorvatska - Dalmácie. Celkový ráz krajiny je již ovlivněn větším počtem slunečních dnů a stabilnějším klimatem i v mimosezónních termínech. Pobřeží je převážně členité s velkým počtem ostrovů a ostrůvků, zálivů a zátok s krásnými výhledy a v dosahu hornaté pevniny. Pláže jsou zde písčité a oblázkové a zaručují kvalitní a příjemné koupání i pro rodiny s dětmi - rodinná dovolená Chorvatsko. Rozmanité pobřeží dává nepřeberné možnosti k výletům a objevování. V našem katalogu nabízíme ubytování v Dalmácii na ostrově Murter, který nabízí ideální podmínky jak k odpočinku, tak i pro aktivní dovolenou. V nabídce jsou apartmány a rybářské domy na ostrově Murter v Chorvatsku.

V naší nabídce naleznete také rybářské domy na souostroví Kornati. Toto souostroví se nachází v severní části Dalmácie, jižně od Zadaru a západně od Šibeniku. Jedná se o nejhustší souostroví ve Středozemním moři. Největším a hlavním ostrovem je ostrov Kornat. V roce 1980 byl založen Národní Park Kornati, který zahrnuje 89 tamních ostrovů. Dovolená na souostroví Kornati je vhodná především pro dobrodružné povahy, rybáře a pro všechny, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou u moře v naprostém soukromí.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */