Poslední aktualizace: 16.4.2021
Počet návštěvníků on-line: 86
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Penzion Hrnčíře, Hrnčíře - pod Blaníkem Podblanicko

Kód objektu: PE-732. Celoroční pronájem.

Penzion Hrnčíře se nachází ve stejnojmenné vesničce u obce Vilice na Podblanicku. Podblanicko je název oblasti v okolí Velkého a Malého Blaníku a zahrnuje 9 obcí patřících do okresu Benešov. Lokalitou prochází mnoho turistických a cyklotras. Obcí Vilice prochází cyklostezka číslo 1178. Cyklistická naučná stezka Podblanickem po dvou kolech o celkové délce 45 km nabízí propojení sportovního prožitku s poznáváním. Provede Vás širším okolím Velkého Blaníku a je vhodná pro cyklisty všech výkonností.
Penzion Hrnčíře se nachází v blízkosti lesa a rybníků, v ubytování pod Blaníkem si tedy na své přijdou i houbaři a rybáři. V lokalitě je možné nakoupit regionální bio potraviny a výrobky od místních farmářů, soukromých zemědělců a včelařů. V obci Vilice se nachází antukový tenisový kurt. V horkých letních dnech jistě oceníte koupání přírodním koupališti Kamberk, které se nachází cca 0,5 km od objektu. Na výlet se můžete vydat do historického města Tábor, na zříceninu Šelmberk, zámek Vlašim, zámek Louňovice pod Blaníkem či k Chýnovským jeskyním.

zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem    VOLNÉ TERMÍNY A CENY 

kapacita: 24    Počet apartmánů: 5    Kategorie: 3 hvezdicky

Cena léto od: 280 Kč  
Cena zima od: 280 Kč  
Cena mimo sezónu od: 280 Kč
Ceny jsou uvedeny za osobu a den.

Další informace k objektu:

Zrekonstruovaný rodinný dům nabízí ubytování ve dvoulůžkovém, šestilůžkovém a osmilůžkovém aparmátnu. K dispozici jsou také dva čtyřlůžkové apartmány. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, plně vybavenou kuchyňku, TV a Wi-Fi připojení k internetu. Apartmány disponují výhledem na zahradu s jezírkem s okrasnými rybkami. V sezoně možno využít venkovní posezení, gril s udírnou, bazén nebo nově vybudované hříště na volejbal či nohejbal. Pro menší návštěvníky se najde venkovní využití v podobě velkého dětského hřištěte s prolézačkami, houpačkami, pískovištěm nebo trampolínou. Objekt lze také pronajmout jako celek např. pro konání svatby, pro firemní i společenské akce jako oslavy narozenin, jubileí, výročí apod.

 

 

Vybavenost, okolí:

Pes povolenPes povolen LesLes ParkováníParkování
Hřiště na tenisHřiště na tenis - v obci Vilice Koupání v příroděKoupání v přírodě - přírodní koupaliště 0,5 km VlekVlek - Mladá Vožice
Celoroční pronájemCeloroční pronájem - Silvestr na dotazZahradní grilZahradní gril KoněKoně
InternetInternet Vhodné pro dětiVhodné pro děti VířivkaVířivka
Způsob vytápění: Nespecifikováno

Okolí objektu:

Nenechte si ujít:   doporučte zajímavý odkaz v okolí
ParaZOO Vlašim | Vodní dům | Pelhřimovsko | Hrad Český Šternberk | Zámek a park Vlašim | Město Tábor | Hrad Kámen | Zámek Konopiště | Farma Blaník | Zeměráj Kovářov

* POPTÁVKA pobytu - dotaz na možnost rezervace.

Předpokládaný datum nástupu:   Počet nocí
Počet dospělých   Počet dětí   Věk dětí
Požadovaný počet pokojů   Požadavek na stravování
Kontaktní údaje:
* Jméno  * Příjmení
+ Telefon  + E-mail
* povinná pole   + vyplňte alespoň jeden z údajů

Sdělení, podrobnosti:

pracuji...