Poslední aktualizace: 26.3.2019
Počet návštěvníků on-line: 60
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Hotel Kácov, Kácov Kutná Hora

Kód objektu: HO-733. Celoroční pronájem.

Hotel Kácov se nachází v turistické lokalitě Posázaví, nedaleko dálnice D1 (EXIT 49) v městečku Kácov. Obcí protéká řeka Sázava, která je vyhledávaným cílem vodáků. Podél řeky se nachází mnoho historických a přírodních zajímavostí, které do zdejší lokality lákají i turisty a cyklisty. Přímo u hotelu naleznete nejvýznamnější památky Kácova. Hosté mohou podniknout výlet do historického města Kutná Hora.
Hotel Kácov disponuje vlastní restaurací, menším salónkem, větším sálem s barovým pultem, školicím střediskem a sportovním areálem. Pro odpočinek těla i mysli nabízí whirlpool a saunu.

zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem    VOLNÉ TERMÍNY A CENY 

kapacita: Počet osob: 55    Počet ložnic: 20    Kategorie: 3 hvezdicky

Cena léto od: 640 Kč  
Cena zima od: 640 Kč  
Cena mimo sezónu od: 640 Kč
Ceny jsou uvedeny za osobu a den.

Další informace k objektu:

Hotel Kácov nabízí ubytování ve 20 standardně vybavených pokojích s možností přistýlek. Celková kapacita je 55 osob. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a LCD televizor se satelitními stanicemi. Wi-Fi připojení k internetu je v celém areálu zdarma. Po domluvě lze zajistit dopravu z letiště do hotelu a zpět.
Součástí hotelu je také restaurace, kde se podává tradiční česká kuchyně. V letních měsících je pro hosty otevřena venkovní zahrádka, kde lze uspořádat grilování. Restaurace společně s přilehlým salónkem pojme až 80 hostů. Salónek, jehož kapacita je 35 osob, je vhodný k pořádání menších společenských a firemních akcí. Pro větší akce jako školení, semináře či svatební hostiny, je k dispozici větší sál s barovým pultem, který pojme až 70 osob. Součástí hotelového komplexu je i nově postavené školicí středisko určené zejména pro školení v oboru polygrafie.
K hotelu také patří sportovní areál, kde je možné pořádat sportovní soustředění. Ze širokého spektra sportovních ploch lze sestavit soustředění dle vlastních požadavků a možností. K dispozici jsou 2 travnatá fotbalová hřiště, UMT 3. generace, tenisový kurt s povrchem z umělé trávy DOMO SERVICE a volejbalové a nohejbalové hřiště s povrchem CABRITA DOMO SERVICE. Pro dokonalou relaxaci lze v hotelu využít whirlpool a saunu.
 

Vybavenost, okolí:

Pes povolenPes povolen - malé plemeno ParkováníParkování Hřiště na tenisHřiště na tenis
Hřiště na volejbalHřiště na volejbal Vodní sporty, loďkaVodní sporty, loďka Sprcha, sprchový koutSprcha, sprchový kout
Koupání v příroděKoupání v přírodě - Sázava BazénBazén - od roku 2017 Bezbariérový přístupBezbariérový přístup - pouze do restaurace a 1 pokoje
ŘekaŘeka - Sázava GrilGril Rybolov v okolíRybolov v okolí
SaunaSauna InternetInternet Nekuřácký objektNekuřácký objekt
Vhodné pro dětiVhodné pro děti VířivkaVířivka   
Způsob vytápění: Nespecifikováno

Okolí objektu:

Nenechte si ujít:   doporučte zajímavý odkaz v okolí
Město Kutná Hora | Kostnice Sedlec | Obora Žleby | Rozhledna Havířská Bouda | Rozhledna na Vysoké | Bobová dráha Kutná Hora | Zámek Žleby | Zámek Kačina | České muzeum stříbra | Vlašský Dvůr - Kutná Hora | NS Údolím Vrchlice u KH | Cyklotrasy Kutná Hora

* POPTÁVKA pobytu - dotaz na možnost rezervace.

Předpokládaný datum nástupu:   Počet nocí
Počet dospělých   Počet dětí   Věk dětí
Požadovaný počet pokojů   Požadavek na stravování
Kontaktní údaje:
* Jméno  * Příjmení
+ Telefon  + E-mail
* povinná pole   + vyplňte alespoň jeden z údajů

Sdělení, podrobnosti:

pracuji...