Poslední aktualizace: 26.3.2019
Počet návštěvníků on-line: 61
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Vinařství Lednice ANNOVINO Valtice Lednicko-valtický areál

Kód objektu: PE-751. Nespecifikován.

V prostorách 700 let starého labyrintu Valtického podzemí nabízí Vinařství Lednice ANNOVINO jedinečnou možnost zážitkového poznávání vína v podzemních chodbách zrekonstruovaných vinných sklepů. Nabízí Vám individuální i skupinové programy, prezentace pro firmy i program šitý na míru - svatby, rodinné oslavy, promoce a životní jubilea Valtice. Čekají Vás zde nejlepší vína Vinařství Lednice ANNOVINO a moravské pokrmy za doprovodu tradiční folklórní muziky. Valtické podzemí je unikátní historický sklepní labyrint, který je součástí Lednicko-valtického areálu, zapsaného na seznamu kulturního dědictví UNESCO.

zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem    VOLNÉ TERMÍNY A CENY 

Kategorie: 3 hvezdicky
GPS: 48° 44' 21.809" N 16° 44' 59.838" E   mapa s plánovačem tras

Cena léto od: 0 Kč  
Ceny jsou uvedeny za celý objekt a pobytový týden.

Další informace k objektu:

Propojené zrekonstruované vinné sklepy a sklípky s možností prohlídky nadchnou zcela jistě každého milovníka i znalce vína. Celoroční ochutnávka a prodej zejména přívlastkových vín, řízené degustace pro jednotlivce i pro skupiny ve Valticích a ostatní nabídka služeb vytváří jedinečné zázemí pro firemní akce a večírky, soukromé oslavy, narozeninové oslavy ve Valticích. Zajistíme bohaté studené i teplé rauty, k Vašemu dokonalému zážitku přispěje i cimbálová muzika. Ve Valtickém Podzemí si můžete uložit zakoupená lahvová vína do archivních boxů.

Valtické Podzemí nabízí programy: 1. Turist prohlídka I., která je určená pro větší skupiny zájezdů. Prohlídka sklepů se sklepmistrem a sklenkou vína na uvítanou, 2. Turist prohlídka II., je určená také pro velké skupiny zájezdů. Od Turist prohlídky I. se liší tím, že hosté dostanou občerstvení v podobě paštik, masových nářezů, atd., 3. Milovník vín - prohlídka, řízená degustace, studený raut, neomezené množství stáčeného vína, 4. Znalec vín - prohlídka, řízená degustace, studený raut, neomezený konzum lahví, 5. Gurmán - prohlídka, řízená degustace, studený a teplý raut, neomezený konzum lahví, 6. Nabídka pro firmy, 7. Nabídka sklepního pohoštění - stálá nabídka pohoštění a služby cateringu mimo ucelené programy.

Vybavenost, okolí:

Způsob vytápění: Nespecifikováno

* POPTÁVKA pobytu - dotaz na možnost rezervace.

Předpokládaný datum nástupu:   Počet nocí
Počet dospělých   Počet dětí   Věk dětí
Požadovaný počet pokojů   Požadavek na stravování
Kontaktní údaje:
* Jméno  * Příjmení
+ Telefon  + E-mail
* povinná pole   + vyplňte alespoň jeden z údajů

Sdělení, podrobnosti:

pracuji...