Poslední aktualizace: 19.5.2018
Počet návštěvníků on-line: 18
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Petrovský sklípek a Ubytovna Pohoda Petrov Slovácko

Útulné ubytování na jižní Moravě

Kód objektu: PE-756. Nespecifikován.

Tradiční posezení na Slovácku s tradiční živou muzikou, výtečným jídlem a neustále dobrou náladou. To vše nabízí Vinné sklepy Petrov 4 a 10. Vinné sklepy Petrov  se nacházejí v části Petrov-Plže, na jihozápadním okraji chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Petrov je znám především ojedinělým souborem původních vinných sklepů - Plže, který byl vyhlášen v roce 1983 památkovou rezervací lidové architektury. Prostředí Petrova-Plží je vskutku impozantní a  stojí za to ho navštívit. Další zajímavostí je možnost připlout do obce na lodi, Petrovem prochází Baťův kanál. 

Budování zdejšího vinařského areálu započalo již v 15. století; dnes je tu k vidění asi 80 bohatě zdobených sklepů, vytvářejících jakousi ulicovou zástavbu se 2 návesními plochami – v té horní se každé léto pořádají nejrůznější kulturní akce.

zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem    VOLNÉ TERMÍNY A CENY 

kapacita: počet osob 10    počet ložnic 2    Kategorie: 2 hvezdicky

Cena léto od: 250 Kč  
Cena zima od: 250 Kč  
Cena mimo sezónu od: 250 Kč
Ceny jsou uvedeny za osobu a den.

Další informace k objektu:

Když Vás přepadne neudolatelná chuť na víno, usměvavý personál Vám přichystá řízenou degustaci vín. Během ochutnávek zakusíte více jak 15 druhů vín. Pro seniory jsou připravené degustace za speciální ceny. Když Vám vyhládne, sklípek může na objednávku připravit bohaté švédské stoly.

Lokalita nabízí skvělé podmínky pro milovníky cykloturistiky, na své si přijdou i vyznavači rybaření a vodáci. Lokalita nabízí skvělé podmínky pro rodinnou dovolenou. 

Součástí Vinné sklepy Petrov –Plže je i nově a vkusně zrekonstruovaná ubytovna Pohoda -Petrov. Ubytovna nabízí levné a komfortní ubytování ve dvou 5 lůžkových pokojích. Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením.

Vybavenost, okolí:

Způsob vytápění: Centrální (topí majitel)

* POPTÁVKA pobytu - dotaz na možnost rezervace.

Předpokládaný datum nástupu:   Počet nocí
Počet dospělých   Počet dětí   Věk dětí
Požadovaný počet pokojů   Požadavek na stravování
Kontaktní údaje:
* Jméno  * Příjmení
+ Telefon  + E-mail
* povinná pole   + vyplňte alespoň jeden z údajů

Sdělení, podrobnosti:

pracuji...