Poslední aktualizace: 19.10.2018
Počet návštěvníků on-line: 55
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Penzion Daníž Chvalovice Podyjí

Kód objektu: PE-771. Celoroční pronájem.

Nově zrekonstruovaný penzion Daníž se nachází v obci Chvalovice na slunné jižní Moravě nedaleko rakouských hranic, jenž lemují krásy Národního parku Podyjí. V okolí penzionu se nachází Moravská vinná stezka, kde návštěvníky uchvátí rozsáhlé vinice, popřípadě návštěvníci mohou zavítat  do malebných vinných sklípků s degustací vín.Tento penzion je vhodný pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi a svým návštěvníkům nabízí nespočet možných aktivit, jako jsou procházky, bruslení, jízda na kole nebo posezení u vodní nádrže. Rybáři si mohou za menší poplatek zarybařit). Rodiny s dětmi mohou navštívit jedno z největších dětských hřišť na jižní Moravě, které se nachází nedaleko penzionu. Cyklisté mohou využít nové osvětlené cyklostezky. Užijte si všehcny tyto aktivity v nedotčené moravské přířodě v kteroukoliv roční dobu. 

Samotný penzion nabízí čtyři dvoulůžkové apartmány, které jsou vybavey televizí, wifi připojením, koupelnou s WC, lednicí. Nechybí ani kuchyňský kout s jídelním stolem. Penzion dále nabízí dva pětilůžkové apartmány, které jsou určeny pro větší počet osob. K těmto pokojům patříé také společenská místnost, kde se nachází televize, wifi připojení, lednice a kuchyňský kout s kuchyňským stolem. 

Penzion je rovněž vybaven salonkem, který je ideálním místem pro uspořádání svatební hostiny, narozeninové oslavy či jiné společenské akce.

Penzion svým návštěvníkům dále nabízí saunu, malé fitness a krásnou zahradu s venkovním posezením, které návštěvníci během horkých letních měsíců jistě ocení. V penzionu se dále nachází restaurace v tradičním selském stylu, která uspokojí chuťové buňky každého navštěvníka. 

zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem    VOLNÉ TERMÍNY A CENY 

kapacita: počet osob: 21    Počet ložnic: 6    Kategorie:

Cena léto od: 1.300 Kč  
Cena zima od: 1.300 Kč  
Cena mimo sezónu od: 1.300 Kč
Ceny jsou uvedeny za osobu a den.

Další informace k objektu:

Vybavenost, okolí:

RestauraceRestaurace ZahradaZahrada Sprcha, sprchový koutSprcha, sprchový kout
Jízdní kolaJízdní kola Celoroční pronájemCeloroční pronájem - Silvestr na dotazRybolov v okolíRybolov v okolí
SaunaSauna InternetInternet Vhodné pro dětiVhodné pro děti
Způsob vytápění: akumulační kamna + kamna na tuhá paliva

* POPTÁVKA pobytu - dotaz na možnost rezervace.

Předpokládaný datum nástupu:   Počet nocí
Počet dospělých   Počet dětí   Věk dětí
Požadovaný počet pokojů   Požadavek na stravování
Kontaktní údaje:
* Jméno  * Příjmení
+ Telefon  + E-mail
* povinná pole   + vyplňte alespoň jeden z údajů

Sdělení, podrobnosti:

pracuji...