Poslední aktualizace: 20.9.2018
Počet návštěvníků on-line: 36
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Penzion Valovi Merklín Krušné hory

Kód objektu: PE-022. Celoroční pronájem.

Rodinný penzion nabízí ubytování v obci Merklín, která se nachází v atraktivní oblasti Krušných hor. Vedle obce se nachází lesy a protéká zde potok Bystřice. Okolí obce láká k mnoha aktivitám v jakoukoli roční dobu. V létě lze využít tenisové kurty, volejbalové hřiště, fotbalové hřiště či přírodní koupaliště. V okolí se také nachází bezpočet cyklostezek a turistických tras (ubytování pro cyklisty a turisty Krušné hory). Sportovně založení hosté si mohou na objednání dojít zacvičit do tělocvičny. V zimním období penzion nabízí ubytování pro lyžaře a běžkaře, neboť se nachází v bezprostřední blízkosti lyžařského vleku. Necelé 2 km od penzionu se nachází Nový Skiareál Plešivec. Penzion je dobře dostupný autem, vlakem i autobusem. Parkování u penzionu je zcela zdarma (penzion s vlastním parkovištěm Merklín).

Penzion nabízí kvalitní ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích, třílůžkovém pokoji a dvou čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven základním nádobím, včetně rychlovarné konvice, toaletními potřebami a ručníky. Wifi připojení je zde samozřejmostí (ubytování s internetem Krušné hory). Hostům je dále k dispozici společná, dobře vybavená kuchyně, jídelna, společenská místnost, kde jsou k dispozici knihy a společenské hry, dále společenský sklípek, kuřárna, terasa s posezením a grilem, lyžárna-kolárna a zahrada s posezením. Penzion rovněž nabízí ubytování pro rodiny s dětmi. Pro nejmenší hosty je zde k dispozici houpačka a hračky. V obci se také nachází dvě dětská hřiště a U-rampa. Je zde také možnost hraní hokejbalu (aktivní dovolená Krušné Hory). Mezi přednosti penzionu patří široká nabídka doplňkových služeb. Na objednání lze využít masáže, relaxační zábaly a pedikúru (kvalitní ubytování Karlovarský kraj). 

zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem    VOLNÉ TERMÍNY A CENY 

kapacita: počet osob: 20    počet ložnic: 7    Kategorie: 3 hvezdicky

Cena léto od: 350 Kč  
Cena zima od: 350 Kč  
Cena Silvestrovský týden od: 600 Kč  
Cena mimo sezónu od: 350 Kč
Ceny jsou uvedeny za osobu a den.

Další informace k objektu:

Penzion také poskytuje ubytování pro zahraniční hosty. Personál penzionu hovoří slovensky, německy i rusky. V penzionu Vám rádi poskytnou podrobné informace o památkách, možnostech výletů a mapy okolí. Penzion nabízí také skupinové ubytování, kdy za dlouhodobý pobyt pro větší počet osob lze poskytnou slevu (ubytování pro skupiny Krušné hory). V zimním období, konkrétně od 22.12.do 3.1.lze využít ubytování za zvýhodněnou cenu 600 Kč, kdy je v ceně ubytování vynikající snídaně a odpolední káva s domácím vánočním pečivem, kterého paní majitelka peče více než 20 druhů (zvýhodněné pobyty Krušné hory). Penzion nabízí ubytování pro cyklisty, turisty, cizince, páry, jednotlivce, milovníky přírody i rodiny s dětmi

Ubytování pro rodiny s dětmi Krušné hory, rodinná dovolená Karlovarský kraj, dovolená pro pěší turisty Krušné hory, ubytování v rodinném penzionu Karlovarský kraj, odpočinková dovolená Krušné hory, ubytování pro všechny věkové kategorie Merklín, ubytování se snídaní Merklín, levné ubytování Krušné hory, dovolená pro lyžaře Krušné hory, rodinný pobyt v Krušných horách, rodinný penzion s parkovištěm Krušné hory, relaxační dovolená Krušné hory, masáže Merklín, ubytování pro seniory Krušné hory.  

Vybavenost, okolí:

Pes povolenPes povolen RestauraceRestaurace - v obci ParkováníParkování
Hřiště na tenisHřiště na tenis - 300 m RybolovRybolov - 7 km Jízdní kolaJízdní kola
Celoroční pronájemCeloroční pronájem - Silvestr na dotazInternetInternet Vhodné pro dětiVhodné pro děti
Způsob vytápění: Nespecifikováno

Okolí objektu:

Nenechte si ujít:   doporučte zajímavý odkaz v okolí
Krušné hory

* POPTÁVKA pobytu - dotaz na možnost rezervace.

Předpokládaný datum nástupu:   Počet nocí
Počet dospělých   Počet dětí   Věk dětí
Požadovaný počet pokojů   Požadavek na stravování
Kontaktní údaje:
* Jméno  * Příjmení
+ Telefon  + E-mail
* povinná pole   + vyplňte alespoň jeden z údajů

Sdělení, podrobnosti:

pracuji...