Poslední aktualizace: 19.10.2018
Počet návštěvníků on-line: 56
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Dvůr Hradisko, Rožnov pod Radhoštěm Beskydy

Kód objektu: PE-799. Nespecifikován.

Penzion Hradisko se nachází v samém srdci Valašska v Rožnově pod Radhoštěm na Zlínsku. Ve 14 století na tomto místě pan Vok z Kravař postavil Hrad Rožnov. Dochovaly se zbytky hradeb, brána, příkop s valem. Obklopeni staletými buky můžete na tomto léčebném místě cítit atmosféru starých časů. Naši předkové pozorováním přírody vybrali ideální místo pro svůj život a vybudovali pod Hradem hospodářskou usedlost - Penzion Hradisko. O několik let později, v době rozkvětu lázeňství v Rožnově, byla vysazena cesta z města na Hradisko lípami. V létě i v zimě se pěšky touto lipovou alejí dostanete dolů k řece Rožnovské Bečvě a dále pak do centra městečka Rožnova.
Penzion Hradisko, obklopený pastvinami s pasoucími se koňmi a stády krav, je ideálním místem k aktivnímu odpočinku. K areálu Hradiska patří 20 ha luk a pastvin, které můžete využít k vyjížďkám na koních či relaxaci, procházkám, sbírání lučního kvítí, fotografování. Po putování nádhernou krajinou je čas na šálek dobrého čaje v meditační hale. Při popíjení čaje a spočinutí pohledem na okolní louky s koňmi, v pozadí s vrcholkem Radhoště se Vám zastaví ČAS.
Penzion Hradisko poskytuje zázemí pro skupiny, které hledají místo pro své aktivity, místo kontaktu s přírodou, koňmi a sebou samými. Mohou se zde pořádat kurzy jógy, kurzy tanců, muzikoterapie, malování, canisterapie,horseterapie, sebevzdělávací semináře apod. Dvůr Hradisko nabízí skupinové poznávací pobyty „ Na kole Beskydami“, Poznáváme Beskydy – pěšky „NORD WALKING“, zážitkový pobytový seminář KOVÁŘSTVÍ v naší kovárně s uměleckým kovářem Jindřichem Veselým, zážitkový pobytový seminář „Spolu na čajové cestě“ v meditační hale s živým ohněm s milovníkem čajů, který osobně vybírá čaje na farmách v Číně - Radkem Poláškem.

zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem    VOLNÉ TERMÍNY A CENY 

kapacita: Počet osob: 20    Počet ložnic: 9    Kategorie: 3 hvezdicky

Cena léto od: 490 Kč  
Cena zima od: 490 Kč  
Cena mimo sezónu od: 490 Kč
Ceny jsou uvedeny za osobu a den.

Další informace k objektu:

Penzion nabízí ubytování ve 3 trojlůžkových, 5 dvoulůžkových pokojích a 1 jednolůžkovém pokoji. Celková kapacita penzionu je 20 lůžek. Každý pokoj má své sociální zařízení se sprchovým koutem. Pokoje jsou bez TV a rádia. K dispozici je zdarma Wi-Fi připojení a parkování uvnitř areálu. Pro skupiny min. 10 hostů lze po dohodě zajistit stravování v plné penzi či polopenzi.

Vybavenost, okolí:

Pes povolenPes povolen RestauraceRestaurace LesLes
ParkováníParkování - uvnitř areálu Hřiště na tenisHřiště na tenis - 1 km Sprcha, sprchový koutSprcha, sprchový kout
Celoroční pronájemCeloroční pronájem - Silvestr na dotazKoněKoně GolfGolf
InternetInternet Nekuřácký objektNekuřácký objekt Vhodné pro dětiVhodné pro děti
BěžkyBěžky     
Způsob vytápění: Nespecifikováno

Okolí objektu:

Nenechte si ujít:   doporučte zajímavý odkaz v okolí
Rožnov pod Radhoštěm | Valašské muzeum | Ski areál Mosty u Jablun. | Region Beskydy | Těšínské Beskydy | Jurkovičova rozhledna

* POPTÁVKA pobytu - dotaz na možnost rezervace.

Předpokládaný datum nástupu:   Počet nocí
Počet dospělých   Počet dětí   Věk dětí
Požadovaný počet pokojů   Požadavek na stravování
Kontaktní údaje:
* Jméno  * Příjmení
+ Telefon  + E-mail
* povinná pole   + vyplňte alespoň jeden z údajů

Sdělení, podrobnosti:

pracuji...