Poslední aktualizace: 24.6.2019
Počet návštěvníků on-line: 99
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Pension LES Srbská Kamenice České Švýcarsko

Pension a restaurace

Kód objektu: PE-830. Celoroční pronájem.

Restaurace a Pension Les nabízí ubytování v krásné přírodě Českosaského Švýcarska. Oblast je známá především svými skalními útvary – pískovcovými věžemi, stolovými horami, branami a stěnami vystupujícími nad souvislé lesy, které tvoří více než 97 % povrchu. Pension se nachází konkrétně v obci Srbská Kamenice. První zmínky o obci pochází z roku 1352 a v jejím okolí se nachází nespočet cyklistických i pěších tras. Během horkých letních měsíců se návštěvníci mohou zchladit ve dvou přírodních koupalištích či v aquaparku, který se nachází v nedalekém Děčíně. Okolní vody nabízí také ideální podmínky pro rybaření. Milovníci sportů mohou zavítat na nedaleké golfové hřiště a tenisové kurty. Návštěvníci mohou také využít jízdu na koních. Okolní pískovcové skály vybízejí k horolezectví. Mezi hlavní turistické atrakce Českého Švýcarska se poté řadí především Pravčická brána či plavba soutěskami řeky Kamenice, ale pohádková krajina s množstvím pískovcových skal nabízí mnohem víc. Najdete tu rozhledny, atraktivní skalní vyhlídky, poutní místa a město Děčín s půvabným zámkem a zoologickou zahradou. 

zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem    VOLNÉ TERMÍNY A CENY 

kapacita: Počet lůžek: 50    Počet ložnic: 19    Kategorie: 3 hvezdicky

Cena léto od: 1.100 Kč  
Ceny jsou uvedeny za osobu a den.

Další informace k objektu:

Pension nabízí ubytování ve dvoulůžkových, čtyřlůžkových a třílůžkových pokojích, které jsou vybaveny televizí, WC a koupelnou. Některé pokoje mají vlastní balkón. Nedílnou součástí pensionu je také restaurace s venkovní terasou, která uspokojí chuťové pohárky každého hosta. Hosté mohou využít nabídku snídaní či polopenze. V restauraci lze využít wifi připojení. Pension pro své hosty pořádá také grilování. Hosté mohou zaparkovat své vozy na parkovišti, které se nachází přímo u pensionu. V pensionu pro Vás rádi zajistí také cateringové služby pro pořádní společenských akcí, večírků a oslav.

Vybavenost, okolí:

RestauraceRestaurace LesLes ParkováníParkování
Hřiště na tenisHřiště na tenis RybolovRybolov Jízdní kolaJízdní kola
GolfGolf InternetInternet Vhodné pro dětiVhodné pro děti
Způsob vytápění: Nespecifikováno

Okolí objektu:

Nenechte si ujít:   doporučte zajímavý odkaz v okolí
Českosaské Švýcarsko | NP České Švýcarsko

* POPTÁVKA pobytu - dotaz na možnost rezervace.

Předpokládaný datum nástupu:   Počet nocí
Počet dospělých   Počet dětí   Věk dětí
Požadovaný počet pokojů   Požadavek na stravování
Kontaktní údaje:
* Jméno  * Příjmení
+ Telefon  + E-mail
* povinná pole   + vyplňte alespoň jeden z údajů

Sdělení, podrobnosti:

pracuji...