Poslední aktualizace: 20.5.2019
Počet návštěvníků on-line: 77
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Penzion v krásné přírodě Slavkov Český Krumlov

Kód objektu: PE-790. Celoroční pronájem.

V malebné přírodě Krumlovských lesů v obci Slavkov se nachází Penzion HorfaUbytování v okolí Českého Krumlova. Ubytování poskytuje pěkné vybavení pro rodinné pobyty (dovolená pro rodiny s dětmi u Českého Krumlova), tak i skvělé zázemí pro semináře, oslavy či jiné skupinové akce (oslavy Český Krumlov a okolí). Poloha penzionu je přímo určená pro výlety po Krumlovsku a to na kole (dovolená pro cyklisty Český Krumlov a okolí) nebo pro pěší turistiku (pěší turistika Krumlovsko) - aktivní dovolená Slavkov. Slavkov nabízí během celého roku ubytování pro milovníky přírody, sportovce a houbaře. V okolí najdete řadu atraktivních cílů pro Vaše výlety - města Český Krumlov či Vyšší Brod, milovníci vodních sportů a rybaření se mohou vydat k přehradní nádrži Lipno (rybaření Českokrumlovsko).

zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem    VOLNÉ TERMÍNY A CENY 

kapacita: počet osob 50    počet ložnic 19    Kategorie: 3 hvezdicky
GPS: 48° 45' 54.8" N 14° 14' 32.91" E   mapa s plánovačem tras

Cena léto od: 200 Kč  
Cena zima od: 200 Kč  
Cena mimo sezónu od: 200 Kč
Ceny jsou uvedeny za osobu a den.

Další informace k objektu:

Ubytování je zajištěno v šesti 4 lůžkových pokojích a třinácti 2 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Penzion nabízí možnost celodenního stravování v restauraci (penzion s restaurací Český Krumlov a okolí) a místní vinárně (penzion s vinárnou Českokrumlovsko). Milý personál zajistí našim hostům výuku jízdy na koních a relaxační vyjížďky (relaxační vyjížďky na koních Českokrumlovsko). Penzion disponuje tenisovým kurtem, který je pro všechny hosty k dispozici (tenisový kurt Český Krumlov a okolí). Po domluvě s personálem je k dispozici vlastní revír určený pro lov vysoké zvěře (lov zvěře Český Krumlov a okolí) a divokých prasat (myslivost Českokrumlovsko).

Penzion Horfa má k dispozici vlastní restauraci (pouhých 100 m od penzionu), která je vhodná pro: teambuildingy firemspolečenské akceoslavy životních jubileífiremní akce a večírkyškolní srazysvatbyubytování rodiny s dětmidovolená pro menší i větší skupinydovolená pro jednotlivce na Českokrumlovsku.

Vybavenost, okolí:

Pes povolenPes povolen LesLes Zahradní gril, venkovní ohništěZahradní gril, venkovní ohniště
RybolovRybolov Koupání v příroděKoupání v přírodě Celoroční pronájemCeloroční pronájem - Silvestr na dotaz
AutobusAutobus Rybolov v okolíRybolov v okolí   
Způsob vytápění: Centrální (topí majitel)

Okolí objektu:

Nenechte si ujít:   doporučte zajímavý odkaz v okolí
Klášter Zlatá Koruna | Český Krumlov | Hvězdárna Kleť | Hrad Rožmberk | Rafting, divoká voda | Holašovice - UNESCO | Mikroregion Sdružení růže | Bobová dráha | Grafitový důl Č. Krumlov | Golf Český Krumlov | Motokáry Lipno | Stezka konurami stromů | Blanský les | Zřícenina Dívčí kámen

* POPTÁVKA pobytu - dotaz na možnost rezervace.

Předpokládaný datum nástupu:   Počet nocí
Počet dospělých   Počet dětí   Věk dětí
Požadovaný počet pokojů   Požadavek na stravování
Kontaktní údaje:
* Jméno  * Příjmení
+ Telefon  + E-mail
* povinná pole   + vyplňte alespoň jeden z údajů

Sdělení, podrobnosti:

pracuji...