Poslední aktualizace: 25.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 133
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz
Hotel Racek, Černá v Pošumaví
Hotel Racek, Černá v Pošumaví
Hotel Racek, Černá v Pošumaví
Hotel Racek, Černá v Pošumaví
Hotel Racek, Černá v Pošumaví
Hotel Racek, Černá v Pošumaví
Písková pláž, Hotel Racek
Lipno, Hotel Racek
Hotel Racek, Černá v Pošumaví
Hotel Racek, Černá v Pošumaví
Hotel Racek, Černá v Pošumaví
Hotel Racek, Černá v Pošumaví

zobrazit video >>>

Hotel Racek, Černá v Pošumaví Lipno

Kód objektu: HO-114. Celoroční pronájem.

Hotel Racek nabízí ubytování v Černé v Pošumaví, jedné z nejnavštěvovanějších rekreačních oblastí jižních Čech (ubytování pro rodiny s dětmi Černá v Pošumaví). Svou polohou a širokou nabídkou služeb je předurčený pro relaxaci i aktivní dovolenou na Lipně a to jak v létě, tak v zimě (aktivní dovolená Černá v Pošumaví). Hotel prošel částečnou rekonstrukcí ubytovacího a gastronomického provozu a uspokojí i náročnější hosty (dovolená pro náročnou klientelu Tuzemsko). V restauraci si vychutnáte tradiční jídla české kuchyně i speciality, které zapijete osvěžujícím pivem či kvalitním vínem a potěší Vás česká kuchyně na Šumavě. Nabídka vín se specializuje na české a moravské vinařské oblasti. Součástí restaurace je terasa s nádherným výhledem na Lipenské jezero a přilehlé kopce Šumavy (dovolená s výhledem Černá v Pošumaví). Restaurace je svou kapacitou a dispozicemi (terasa, posezení u baru, dva oddělené salonky) vhodná pro společenské i pracovní akce (firemní večírky na Lipně, oslavy a rauty, svatby, teambuilding, školní srazy, školení, přednášky, sympózia Černá v Pošumaví).

zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem    VOLNÉ TERMÍNY A CENY    zobrazit/skrýt video

kapacita: Počet osob: 154+30    Počet ložnic: 22+15    Kategorie: 3 hvezdicky
GPS: 48° 44' 10.0" N 14° 05' 59.5" E   mapa s plánovačem tras

Cena léto od: 1.090 Kč  
Cena zima od: 1.090 Kč  
Cena mimo sezónu od: 1.090 Kč
Ceny jsou uvedeny za osobu a den.

Další informace k objektu:

Ubytování u Lipenského jezera je zajištěno ve 22 pokojích (dvoulůžkové s možností přistýlky) s vlastním sociálním zařízením, TV, minibarem a připojením na internet (Wi-Fi)Dovolená v hotelu Černá v Pošumaví. Po dohodě je možné připravit svatební oslavu včetně nevšední svatební hostiny a romantického ubytování hostů (svatba na Lipně) svatby a hostiny Černá v Pošumaví.

Hosté mohou využít saunu, vířivé koupele a posilovnu. Přímo před hotelem se nachází dětský koutek s pískovištěm a multifunkční sportovní hřiště (dovolená na Lipně s dětmi)Penzion pro děti na Šumavě. Lipenské jezero je vzdálené cca 30 metrů od hotelu a je ideálním místem pro všechny milovníky vodních sportů, koupání a rybaření na Lipně, Ubytování pro rybáře Černá v Pošumaví. Parkoviště se nachází přímo před hotelem. Pro cyklisty a motorkáře máme připravené uzamykatelné prostory (Dovolená pro cyklisty s úschovou kol Lipno a okolí). Dále je nabízena možnost využití multifunkčního sportovního hřiště a pro malé návštěvníky je k dispozici dětské hřiště a trampolína. Malé návštěvníky jistě také zaujme ZOO koutek, který se nachází v těsné blízkosti Hotelu Racek.

Nabízíme také ubytování v rekreačním domku, který se nachází vedle Hotelu Racek. Dále nabízíme ubytování v nově vybudované hotelové ubytovně (hotelová ubytovna Lipno). V letních měsících nabízíme také ubytování v 2 – 4 lůžkových dřevěných chatkách, které jsou rovněž na břehu Lipenského jezera.

Vybavenost, okolí:

Způsob vytápění: Nespecifikováno

Okolí objektu:

Nenechte si ujít:   doporučte zajímavý odkaz v okolí
Český Krumlov | Rafting, divoká voda | Lipno - šumavské moře | Lipensko | Skiareál Lipno | Golf Lipno | NP Šumava | Bobová dráha | Motokáry Lipno | Stezka konurami stromů | Vítkův Hrádek | Království lesa

* POPTÁVKA pobytu - dotaz na možnost rezervace.

Předpokládaný datum nástupu:   Počet nocí
Počet dospělých   Počet dětí   Věk dětí
Požadovaný počet pokojů   Požadavek na stravování
Kontaktní údaje:
* Jméno  * Příjmení
+ Telefon  + E-mail
* povinná pole   + vyplňte alespoň jeden z údajů

Sdělení, podrobnosti:

pracuji...