Poslední aktualizace: 14.7.2020
Počet návštěvníků on-line: 77
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Hotel Mádl, Velké Bílovice Lednicko-valtický areál

Kód objektu: HO-115. Celoroční pronájem.

Hotel Mádl se nachází v poklidné malebné obci Velké Bílovice (ubytování v oblasti vinných sklepů) v oblasti vinných sklepů a rozlehlých vinic (vinařské stezky Velké Bílovice). Je také součástí vinařství Stanislav Mádl (ubytování s vlastním vinným sklípkem Lednicko-Valtický areál). Lokalita tohoto hotelu je velmi lákavá, jelikož se nachází pouhých 10 km od Lednicko-valtického areálu , který je zapsán v seznamu UNESCO. Hotel nabízí stylové, luxusní ubytování ve 2-lůžkových pokojích s možností 2 přistýlek i jeden pokoj je přizpůsoben pro invalidy (bezbariérové ubytování Velké Bílovice). Dále máte možnost si vybrat ubytování i ve 2 překrásných apartmánech. Pokoje i apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí s bezplatným Wi-fi připojením. Součástí hotelu (ubytování v hotelu Lednicko-valtický areál) je restaurace, kde si můžete pochutnat na typicky českých pokrmech, ke kterým Vám jsou servírována vína z kolekce vinařství Mádl. Po domluvě je možné Vám také připravit i degustační menu, kde se chuť dokonale sladí s vybranými odrůdami vín z našeho vinařství. Pro hosty hotelu jsou snídaně připraveny ve stylu švédských stolů (ubytování se snídaní Velké Bílovice). Parkovat je možné v areálu vinařství. Dále nabízíme pořádání různých firemních večírků, společenských akcí s doprovodem cimbálové muziky. Je možnost rodinných oslav, konferencí, obchodních jednání, workshopů... dle Vašich přání a požadavků (firemní akce Lednicko-Valtický areál). Nabízíme ochutnávky vín (ubytování s degustací Velké Bílovice), prodej archivních vín a můžeme Vás i zasvětit i do toho, jak se vlastně vinná réva pěstuje.    

zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem    VOLNÉ TERMÍNY A CENY 

kapacita: Počet osob: 28    Počet ložnic: 14    Kategorie: 2 hvezdicky
GPS: 48° 51' 21.3" N 16° 54' 30.5" E   mapa s plánovačem tras

Cena léto od: 800 Kč  
Cena zima od: 800 Kč  
Cena mimo sezónu od: 800 Kč
Ceny jsou uvedeny za celý objekt a pobytový týden.

Další informace k objektu:

Sportovně zaměření návštěvníci mohou navštívit bobovou dráhu či lanové centrum (výlety Lednicko-Valtický areál), nacházející se nedaleko Velkých Bílovic (ubytování se sportovním vyžitím Lednicko-valtický areál). Dále stojí za návštěvu i Pálavské Vrchy, které se nachází pouhých pár kilometrů od Velkých Bílovic (ubytování nedaleko Pálavských vrchů). V okolí, přesněji v Lednici se také nachází nádherný zámek s parkem, který stojí za to vidět. S dětmi si tam můžete zahrát i pátrací hru skryté příběhy (ubytování pro rodiny s malými dětmi Velké Bílovice).  V neposlední řadě je možné navštívit Slovanské hradiště v Mikulčicích, Baťův kanál, nespočet rozhleden (ubytování s možností výletů Lednicko-valtický areál) a Novomlýnské nádrže, které nabízí surfování(surfování Jihomoravský kraj), jachting (jachting Jihomoravský kraj),popřípadě plavby lodí. 

Vybavenost, okolí:

RestauraceRestaurace ParkováníParkování Bezbariérový přístupBezbariérový přístup
Pes nepovolenPes nepovolen KoněKoně - cca 2 km Rybolov v okolíRybolov v okolí - cca 1 km
InternetInternet Nekuřácký objektNekuřácký objekt   
Způsob vytápění: Nespecifikováno

* POPTÁVKA pobytu - dotaz na možnost rezervace.

Předpokládaný datum nástupu:   Počet nocí
Počet dospělých   Počet dětí   Věk dětí
Požadovaný počet pokojů   Požadavek na stravování
Kontaktní údaje:
* Jméno  * Příjmení
+ Telefon  + E-mail
* povinná pole   + vyplňte alespoň jeden z údajů

Sdělení, podrobnosti:

pracuji...