Poslední aktualizace: 25.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 144
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Hotel Lípa, Vysoká Lípa České Švýcarsko

Kód objektu: HO-782. Celoroční pronájem.

Hotel Lípa se nachází v náhorní vesničce Vysoká Lípa na Děčínsku, jenž spadá do CHKO Labské pískovce (kvalitní levné ubytování Ústecký kraj). Z vesničky vedou turistické stezky do malebných míst Národního parku České Švýcarsko (ubytování pro turisty NP České Švýcarsko), jehož součástí je právě CHKO Labské pískovce. Tato krajina je tvořena řadou soutěsek a kaňonů, které jsou obklopeny věžemi a masivy místy tvořícími skalní města (dovolená pro turisty Ústecko). Turisté mohou navštívit symbol Českého Švýcarska a to přírodní skalní most Pravčivkou bránu (aktivní dovolená Ústecký kraj). Přímo u Hotelu Lípa se nachází zastávka pro linku turistického autobusu Národním parkem. Cyklisté zase mohou využít jedné z mnoha cyklostezek (dovolená na kolech NP České Švýcarsko). Rodiny s dětmi se mohou vydat i na blízký loupežnický hrádek Šaunštejn s vyhlídkou nebo do aquaparku v Děčíně, či lázeňského a relaxačního centra Toscana v Bad Schandau (dovolená v přírodě pro rodiny s dětmi Ústecko).

Hotel nabízí ubytování turistické kategorie v NP České Švýcarsko. K dispozici je 13 pokojů o celkové kapacitě 46 osob (ubytování pro rodiny s dětmi NP České Švýcarsko). Sociální zařízení je v každém poschodí přes chodbu. Celodenní stravování je možné zajistit v restauraci hotelu (ubytování se stravou NP České Švýcarsko). Z terasy restaurace se naskýtá krásný výhled na panorama Jetřichovických stěn s dominantou Mariiny vyhlídky (hotel s restaurací NP České Švýcarsko). V těsném sousedství hotelu je dětské hřiště (vybíjená, malá kopaná, stolní tenis, společenské hry apod.). Hotel disponuje také vlastním uzamykatelným parkovištěm (hotel s uzamykatelným parkovištěm NP České Švýcarsko). V hotelu Vám rádi zajistí vyjížďky na koncíh pro malé i velké (ubytování s koňmi Vysoká Lípa a okolí), které jistě ocení nejen děti, ale i dospělí. Hosté tak prožijí neopakovatelnou dovolenou v Českém Švýcarsku. 

zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem    VOLNÉ TERMÍNY A CENY 

kapacita: Počet osob: 46    Počet ložnic: 13    Kategorie: 3 hvezdicky
GPS: 50° 51' 20.1" N 14° 21' 01.1" E   mapa s plánovačem tras

Cena léto od: 350 Kč  
Cena zima od: 350 Kč  
Cena Silvestrovský týden od: 350 Kč  
Cena mimo sezónu od: 350 Kč
Ceny jsou uvedeny za celý objekt a pobytový týden.

Další informace k objektu:

Hotel je vhodný pro ubytování skupin, rodin s dětmi, turistů, cyklistů a sportovců, dále také pro ubytování dětí při školních výletech a organizování škol v přírodě v NP České Švýcarsko. Je možné zajistit mimoškolní výuku odborníky ze správy NP České Švýcarsko. K dispozici je samostatná jídelna oddělená od restauračního provozu, kterou lze využít i jako učebnu, přednáškový sál, a hernu. Hotel nabízí též možnost pořádat školení, teambuildingy, semináře, podniková jednání a schůze, bankety a jiné firemní a společenské akce na Děčínsku.

Vybavenost, okolí:

Pes povolenPes povolen RestauraceRestaurace - v místě ParkováníParkování - přímo u objektu na oploceném pozemku
Celoroční pronájemCeloroční pronájem KoněKoně InternetInternet
Nekuřácký objektNekuřácký objekt Vhodné pro dětiVhodné pro děti   
Způsob vytápění: Nespecifikováno

Okolí objektu:

Nenechte si ujít:   doporučte zajímavý odkaz v okolí
Českosaské Švýcarsko | NP České Švýcarsko

* POPTÁVKA pobytu - dotaz na možnost rezervace.

Předpokládaný datum nástupu:   Počet nocí
Počet dospělých   Počet dětí   Věk dětí
Požadovaný počet pokojů   Požadavek na stravování
Kontaktní údaje:
* Jméno  * Příjmení
+ Telefon  + E-mail
* povinná pole   + vyplňte alespoň jeden z údajů

Sdělení, podrobnosti:

pracuji...