Poslední aktualizace: 22.5.2024
Počet návštěvníků on-line: 575
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Chaty a chalupy k pronajmutí pro rybáře. Pronájem chaty chalupy na dovolenou pro rybáře Orlík,Lipno

V našem katalogu „Rybářská dovolená“," Dovolená pro rybáře" naleznete chaty a chalupy k pronajmutí pro rybáře. Objekty v tomto katalogu se nacházejí u vody: chaty a chalupy u řeky (Lužnice, Nežárka, Vltava,…), chaty a chalupy u jezera (Orlík, jezero Trnávka, Lipenské jezero,...). Chaty u rybníka se nachází jak u obecních vodních ploch, tak u soukromých rybníků pronajímatelů. V mnoha případech je možné domluvit povolenku na rybaření přímo na místě. Pronájem chaty pro rybáře Vám zajistíme po celé České republice, ale také například v Itálii nebo v Maďarsku. Pobyty pro rybáře pro Vás budou  příjemnou dovolenou, kterou můžete strávit nejenom rybařením, ale i cykloturistikou, houbařením, výlety do přírody atd. I pronájem levné chaty pro rybáře Vám nabídne komfort v podobě útulného bydlení, posezení na terasách a vítaného klidu.

Chata pro rybáře na řece Lužnici, Dobřejice BechyněChata pro rybáře u řeky Otavy, Vrcovice Orlická přehradaChata v lese  pro rybáře s výhledem na břehu jezera, Lojzovy Paseky Lipno


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */