Poslední aktualizace: 21.4.2024
Počet návštěvníků on-line: 84
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Chaty a chalupy k pronajmutí pro pobyt rodin s dětmi. Levná dovolená s dětmi na chatě chalupě

V našem katalogu "Chaty s dětmi" naleznete chaty a chalupy k pronájmu pro Vaši rodinnou dovolenou. Chaty jsou vybaveny praktickým zázemím pro děti. V nabídce lze vybrat chaty s bazénem, trampolínou, houpačkou, skluzavkami, pískovištěm a dalšími. Chaty k pronájmu s dětmi na dovolenou si vyberete ze široké nabídky typů ubytování na levné pobyty na chatě a chalupě pro rodiny s dětmi na území České republiky, ale i tipy na ubytování na chatě a chalupě k pronájmu  pro rodiny s dětmi v zahraničí. Například v Chorvatsku, v Itálii nebo v nedalekém Maďarsku na břehu Balatonského jezera. 

Pronájem chaty a chalupy nabízíme v blízkosti vodních ploch, výjimkou nejsou ani chaty a chalupy s pískovištěm přímo u rekreačního objektu. Dovolená na chatě pro děti může být nejen o cykloturistice, výletech do přilehlých lesů, ale i o kulturních dojmech. Těmi budou zajisté návštěvy hradů a zámků nebo rarit jako je například safari ve Dvoře Králové n.Labem. Věříme, že takto strávená rodinná dovolená pro vás bude nezapomenutelným zážitkem.

Dřevěný srub s bazénem v přírodním parku, Desky Novohradské horyRekreační domek pro rodiny s dětmi, Starý Bozděchov Jindřichův HradecChata s bazénem pro rodiny s dětmi, Vlkov u Ševětína České Budějovice


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */