Poslední aktualizace: 22.5.2024
Počet návštěvníků on-line: 559
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Dovolená na horách - horské chaty a chalupy k pronajmutí na letní a zimní dovolenou

V katalogu "Dovolená na horách" se nachází horské chaty a chalupy k pronajmutí na letní a zimní dovolenou. Katalog je určen především pro ty, kteří dávají přednost vrcholkům hor a svažitým terénům před rovinami a nížinami. Pronájem horské chaty a chalupy si můžete vybírat nejen z katalogu "Dovolená na horách", ale také z dalších katalogů "Dovolená na horách na běžky" a "Dovolená na horách na sjezdovky". Pronájem chaty a chalupy na horách Vám zajistíme jak v České republice, tak v sousedním Slovensku v blízkosti Nízkých TaterLevné pobyty a pronájem chaty a chalupy na horách nabízíme například v Krkonoších, na Šumavě, v Jeseníkách a v Orlických horách.

Námi nabízené chaty u sjezdovky potěší zejména lyžaře v zimním období, kdy nebudou muset zdolávat mnohdy obtížný terén ke svahu. Pronájem horské chalupy pro vás může být i dovolenou plnou sportovních a kulturních zážitků. V okolí některých chalup a chat se totiž nachází tenisové kurty, bazény, zimní stadiony, ale i hrady a zámky.  Dovolená na horách s dětmi  může být zpestřena i návštěvami rarit z blízkého okolí (například safari ve Dvoře Králové n. Labem), ale i dětských hřišť, kterými jsou některé objekty vybaveny.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */