Poslední aktualizace: 21.4.2024
Počet návštěvníků on-line: 90
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Ubytování chaty a chalupy k pronajmutí na víkend a na prodloužený víkend

V katalogu „Zkrácené pobyty“ naleznete chaty a chalupy pro prodloužený či víkendový pobyt na chatě a chalupě. Levný zkrácený pobyt pro Vás může znamenat nepřeberné množství zážitků. Dopřejte si relaxaci a zasloužený odpočinek k načerpání nových sil.

V našem katalogu si můžete vybrat prodloužený víkend na chatě, v rekreačním domě nebo chalupě, které jsou ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Prodloužený víkend v přírodě si můžete  vybrat z nabídky po celé České republice v blízkosti našich hor a jezer, nebo také chráněných krajinných oblastí. Zkrácené pobyty na chatě doporučujeme jak pro rodiny s dětmi, tak pro firemní akce typu teambuilding. Zkrácené pobyty lze zajistit kdykoliv kromě měsíců červenec a srpen, Vánoc, Silvestra. Další výjimkou mohou být chaty a chalupy na horách, které v zimní sezóně zkrácené pobyty většinou neposkytují.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */