Poslední aktualizace: 19.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 187
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Chaty a chalupy k pronajmutí se psem. Levné rekreační ubytování na chatě či chalupě se psem.

 V katalogu "Chaty a chalupy k pronájmutí se psem. Chaty chalupy levné rekreační ubytování na chatě se psem." Vám nabízíme: Rekreační pobyty na chatě chalupě se psem - Letní dovolenou na chatě se psem, která je je v současné době velice žádaná a proto je pro Vás připraven katalog "Chaty a chalupy k pronájmutí se psem - letní dovolená na chatě chalupě se psem". V katalogu Vám zajistíme levné rekreační ubytování na chatě pro Vás i pro Vašeho miláčka. V katalogu jsou pro Vás připraveny chaty a chalupy k pronájmu na kterých bude Váš pes na chatě plně vítán. Najdete zde chaty s uzavřeným dvorem, oplocené vetší i menší zahrady, chaty a chalupy v blízkosti lesů a luk pro dlouhé procházky. Rodinná dovolená na chatě chalupě se psem je zkrátka pro Vás a Vaše miláčky tou nejlepší volbou.

Chalupa se dvěma apartmány, Zdíkov ŠumavaChata u rybníka na polosamotě, Tis u Blatna PlzeňChata s krbem v horské přírodě, Annín Šumava


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */