Poslední aktualizace: 22.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 156
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Levná dovolená v zahraničí: Bulharsko, Černá Hora, Chorvatsko, Itálie, Kypr, Maďarsko, Bali

V tomto katalogu Vám nabízíme chaty, chalupy, domky i apartmány v rekreačních oblastech v zahraničí.
Apartmány u moře nabízíme v těchto oblíbených destinacích: Bulhrasko, Černá Hora, Chorvatsko, Itálie, Kypr, Maďarsko a Bali. Levné ubytování dále nabízíme v krásné přírodě v Rumunsku, kde oceníte naprostý klid a možnost strávení aktivní dovolené v místních horách. Pro rodinou dovolenou doporučujeme pohodlné domky ve znovuobjeveném Maďarsku přímo na břehu jezera Balaton. V neposlední řadě nabízíme ubytování na Slovensku, které je vyhledávané pro své příznivé ceny, dostupnost služeb a především pro krásnou nedotčenou přírodu, která uchvátí snad každého. Levná dovolená s dětmi v zahraničí pro vás už nemusí být něco neskutečného, ale příjemná a hlavně dostupná realita.

Veškerý rozpis možného ubytování v zahraničí naleznete níže:

Ubytování Bulhrasko

Bulharsko se nachází na Balkánském poloostrově v jihovýchodní části Evropy. Východní hranici země tvoří vody Černého moře. Na jihu země již panuje středomořské podnebí a tak je ideálním místem pro strávení klidné dovolené. Bulharsko nabízí mnoho lákadel - středověké a antické památky, vynikající kuchyni, nedotčenou přírodu, krásné pláže, zátoky a teplé moře pro pobyty rodin s dětmi. V tomto katalogu nabízíme ubytování v apartmánu v rybářském městečku Carevo (Tsarevo) se rozprostírá na dvou malých poloostrovech na jihu Bulharska v blízkosti tureckých hranic, cca 70 km od Burgasu. V oblasti se nacházejí krásné, menší zátoky s různorodými plážemi. Nejznámější pláží je písčitá pláž Nestinarka.

Ubytování Černá Hora

Půvabný stát Černá Hora (anglicky Montenegro) se nachází na Balkánském poloostrově při pobřeží Jaderského moře. Černá Hora oplývá i ve vnitrozemí přírodními krásami jako málokterá jiná evropská země. Můžete se zde věnovat vysokohorské turistice, odpočinku v nížině u Skadarského jezera, nebo vodní turistice a raftingu na řekách Tara, Piva nebo Morača.

Ubytování Chorvatsko:

Chorvatsko je jednou z turisticky nejatraktivnějších a nejnavštěvovanější zemí na pobřeží Středozemního moře. Tato rozmanitá země se pyšní jak úchvatným pobřežím, tak i pestrým vnitrozemím, které je z velké části hornaté. Příjemné středomořské klima, široká nabídka rekreačních aktivit a vstřícnost místních obyvatel dodávají pobytu v Chorvatsku své kouzlo i bezpočet krásných zážitků.

Ubytování Bali:

Bali, neboli "Ostrov bohů", je součástí pět tisíc kilometrů dlouhého řetězce indonéského souostroví tvořeného více než sedmnácti tisíci ostrovy. Rozloha ostrova je 5.632 km2, přičemž nejvyšším bodem je vulkán Mount Agung (3.142 m n.m.). Hornatý je převážně střed ostrova, na pobřeží naleznete 400 km překrásných pláží omývaných vodami Indického ocelánu - ubytování u pláže Bali - Indonésie. Hlavním městem Bali je půlmilionový Denpasar ležící v jižní části ostrova.

Ubytování Itálie:

Itálie je spolu s Řeckem právem považována za kolébku evropské civilizace. Bohatá historie ovlivněná starověkou kulturou se projevila na podobě italských měst, umění a životním stylu. Po celém území Itále se i dnes setkáváme s dochovalými starověkými památkami a krásnými renesančními městy, které svými prvky na starověk přímo navázaly. Pokud tedy chcete poznat krásy této jedinečné země, nabízíme Vám ubytování v Itálii, které poskytne soukromí a bude sloužit i jako vhodné výchozí místo pro poznávání okolí.

Ubytování Kypr:

Dlouhé písečně pláže, panenské zátoky a antické památky, to vše a mnohem víc nabízí Severní Kypr se svou mýtickou historií a malebnými zákoutími. Svou dovolenou můžete strávit na krásném místě, které nabízí ubytování v apartmánu v novém resortu na klidném místě. Dovolená s dětmi či přáteli může být právě zde nezapomenutelným zážitkem.

Rekreační domy Maďarsko:

Maďarsko je především rovinatá země, která je specifická pro své lázeňství, vinařskou kulturu a typickou pikantní kuchyni. Turisticky nejnavštěvovanějšími destinacemi je hlavní město Budapešť a pobřeží Balatonu, kam ročně zamíří tisíce turistů z celého světa. Dovolená v Maďarsku nabízí hostům zaručenou kvalitu spojenou se svérázným folklórem a tradičními ostrými pokrmy.  Jedním z nejdůležitějších odvětví cestovního ruchu v Maďarsku je lázeňství, které zde má svou tradici již od dob Římanů - ubytování lázně Maďarsko.

Ubytování Rumunsko:

Rumunská příroda uchvátí všechny milovníky hor, panenské přírody, procházek i cykloturistiky. V této zemi naleznete jak velehory, tak i pahorkatiny porostlé listnatými lesy, holé travnaté stepy, úrodné nížiny řek i mořské pobřeží - aktivní dovolená Rumunsko. V oblastech Stará Huta a Český Banát se domluvíte česky či slovensky a budete mile překvapeni pohostinností a srdečností místních obyvatel, kteří jsou živi především pouze z toho, co jim poskytne země. Nádherná příroda, tradiční zvyky, starobylá kultura i pohostinnost jsou v této zemi snad největšími lákadly. Naše Vám tento svět přiblíží a poskytnou tak nezapomenutelný zážitek na dlouhou dobu. 

Ubytování Slovensko:

Chaty a chalupy na Slovensku nabízí ubytování na slovenských horách i jiných atraktivních turistických oblastech. Snad největším lákadlem jsou Kysúce, Vysoké Tatry a Nízké Tatry, které nabízí kvalitní podmínky pro zimní sporty i značené turistické stezky a cyklotrasy. V každé oblasti Slovenska se setkáte s místním folklórem, tradiční kuchyní i pohostinností místních obyvatel. Ubytování na Slovensku je vyhledávané pro své příznivé ceny, dostupnost služeb a především pro krásnou nedotčenou přírodu, která uchvátí snad každého.

 


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */