Poslední aktualizace: 22.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 141
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Ubytování na chatě pro cyklisty, levná dovolená na chatě pro cyklisty, chaty k pronájmu pro cyklisty

V katalogu dovolená pro cyklisty naleznete celou řadu rekreačních objektů, které se nacházejí v blízkosti cyklostezek, mají zázemí pro úschovu kol, či jsou zde přímo jízdní kola v nabídce. Chaty a chalupy k ubytování pro cyklisty nabízíme především v turistické oblasti na Lipně a na Šumavě. Chaty a chalupy na Lipně a chaty a chalupy na Šumavě jsou pro cyklisty mimořádně atraktivní. Cyklisté mohou využívat přívoz Frymburk k přepravě na druhou stranu Lipna do Frýdavy, který je v provozu po celý den každou hodinu, Cyklisté na projížce mohou navštívit zajímavé lokality a památky, které stojí za to je na kole navštívit. Další chaty pro cyklisty nabízíme v okolí Českobudějovicka. Zde je velmi oblíbená stezka pro cyklisty České Budějovice - Hluboká nad Vltavou - Purkarec, která je dlouhá cca 40 km. Další chaty a chalupy pro cyklisty se nacházejí v Beskydech - cyklistika Beskydy.

Typy na výlet na kole v okolí Lipenského jezera:

Cyklisté rádi navštěvují  Tvrz Vítkův Hrádek – nejvýše položený hrad s rozhlednou v Čechách. Pámátku Čertova stěna , kdy na projížce se pokochají nezapomenutelnou přírodní scenérií. Cyklisté mohou navštívit hrad Rožmberk nad Vltavou, Plešné jezero – nejširší ledovcové jezero české části Šumavy, Jelení vrchy – Schwarzenberský  plavební kanál, Stožecká kaple, která je ukázkou lidového řezbářství, Borková – Kyselov  - rašeliniště a přírodní rezervace. Cestou mohou cyklisté navštívit v Lipně nad Vltavou Stezku v korunách stromů, bobovou dráhu nebo lanový park. Pro osvěžení mohou cyklisté využít i aquapark včetně masáží. Cyklisté na Lipně mohou využít tyto cyklotrasy : Cyklotrasa Jezerní I, Cyklotrasa Jezerní II, Cyklotrasa Tomášská, Cyklotrasa Krumlovská, Cyklotrasa okolo Lipna, Cyklotrasa Lipenská magistrála. Lipno a Šumava je pro cykloturistiku a pro cyklisty pravý cyklistický ráj. Pro cyklisty, kteří nechtějí na dovolenou brát své jízdní kola nabízí půjčovna na Lipně Intesport široký výběr jízdních kol k zapůjčení.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */