Poslední aktualizace: 23.1.2017
Počet návštěvníků on-line: 37
english version - anglická verze
Nabídněte zdarma svoji chatu či chalupu do našeho katalogu
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Ubytování vodní nádrž Lipno-chaty chalupy Lipno, levná dovolená Lipno, chaty k pronájmu Lipno, chaty u vody Lipno,rybaření Lipno

Vodní nádrž Lipno a její okolí je vyhledávaným turistickým cílem pro široké možnosti především sportovního vyžití během celého roku. Chaty na Lipně poskytují během letní sezóny ideální ubytování pro rybáře (rybářská dovolená Lipno), rodiny s dětmi uvítají bohaté možnosti koupání, vodních sportů nebo cyklistických výletů kolem jezera. Pronájem chat a chalup na Lipně je možný i v zimní sezóně, kdy přichází ke slovu lyžování ve Skiareálu Lipno a na Hochfichtu. V okolí najdete také celou řadu běžkařských tratí.

Celoročně je v provozu bobová dráha v Lipně nad Vltavou a navštívit můžete celou řadu turisticky atraktivních cílů v okolí (Plešné jezero, Vítkův kámen, Horní Planá – rodný dům Adalberta Stiftera, klášter ve Vyšším Brodě, Český Krumlov). Příjemná dovolená u vody to je to, co nabízí chaty a chalupy na Lipně.
Zde je okénko na Lipno prostřednictvím webkamery Fox park kapitána Lipánka a webkamery Stezka korunami stromů!

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Lipno, podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech na jihu Čech.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní  ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:


<<< Zpět